Меморіальна дошка на честь Героя Небесної Сотні

На честь Героя Небесної Сотні та волонтера ДемАльянсу Устима ГОЛОДНЮКА відкрили меморіальну дошку в місті Бережани Тернопільської області.

Меморіальну дошку встановили на будівлі головного корпусу Бережанського агротехнічного інституту, в якому Устим ГОЛОДНЮК навчався у 2011-2014 роках. На відкритті були присутні представники місцевої влади, громадськості, духовенство, а також батьки, родина та побратими Устима. Пам'ятний знак було виготовлено львівськими майстрами на добровільні пожертви студентів та викладачів навчального закладу. 

Нагадаємо, що в березні Устиму ГОЛОДНЮКУ присвоїли звання «Почесний громадянин міста Бережани» посмертно, міський сквер, який знаходиться між вулицями Вірменська та Академічна, перейменували на «Сквер Устима ГОЛОДНЮКА» і встановити там меморіал на честь Героїв Майдану. Восени відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на його честь на стіні збаразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Івана Франка та експозиції, приуроченої Героям Небесної сотні у шкільному музеї.

Устим ГОЛОДНЮК загинув 20 лютого 2014 року внаслідок вогнепального поранення в голову. Отримав його, допомагаючи забирати загиблих біля верхнього виходу станцїї метро Хрещатик. Куля снайпера влучила над правим оком і на виході пробила голубу миротворчу каску. Коли його доправили в готель «Україна», лікарі вже не могли допомогти хлопцю.

 

28.09.2014

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Тернопільська область
Контакти
Тернопільський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
te@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117