Кандидати від Демократичного Альянсу та «Громадянської позиції» побували у Миколаєві

30 вересня лідер ДемАльянсу Василь ГАЦЬКО і член правління партії Наталя СОКОЛЕНКО в рамках передвиборчого туру відвідали Миколаїв.

Кандидати в депутати провели прес-конференцію для місцевих ЗМІ та поспілкувалися зі студентами, підприємцями і активістами миколаївського Євромайдану. У тісному колі однодумців відбулася також зустріч Василя ГАЦЬКА із Миколаївським обласним осередком Демократичного Альянсу і висунутим ним кандидатом за 127 мажоритарним округом Ярославом ЗАХАРЕНКОМ (на фото зліва).

Зліва направо – кандидат за 127-м миколаївським округом Ярослав Захаренко, голова обласного осередку ДемАльянсу Евгения Матейчук, лідер партії Василь Гацько, актив партії Миколаєва Екатерина ЛитвиненкоДенис Плішко і Мироненко Антон

На зустрічах йшлося про припинення війни, необхідність дипломатичних перемовин з Росією за участі ЄС та США, про виведення російських військ і терористичних угруповань з території нашої країни.

Василь ГАЦЬКО зазначив, що Донецьк і Луганськ – це Україна, тому і мови не може бути про здачу цього регіону. Він також зауважив, що Демократичний Альянс іде на вибори в союзі із «Громадянською Позицією» через співпадіння принципів, що їх сповідують обидві політичні сили: «Це відкриті списки, доходи кандидатів у відкритому доступі, незалежність від олігархів та спільні цінності й цілі».

Наталя СОКОЛЕНКО пояснила похід у Верховну Раду своїх колег-жуналістів та громадських активістів втомою та роздратуванням від того, як повільно ухвалюються розроблені громадськістю реформаторські законопроекти. Зокрема вона розповіла, із якими труднощами, повільно и тільки завдяки шаленому тиску на депутатів у парламенті було ухвалено 11 законів із «Реанімаційного пакету реформ». 

Також кандидати в народні депутати обговорили своє бачення реформи судової системи, зокрема скасування безстрокового призначення і зняття недоторканості із суддів, ліквідацію податкової міліції та скорочення органів, які контролюють підприємців.


Прес-служба

Миколаївської обласної організації

політичної партії "Демократичний Альянс"

mk@dem-alliance.org

       

 

 

01.10.2014

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Миколаївська область
Контакти
Миколаївський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
mk@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117