ДемАльянс допомагає Львівському бронетанковому заводу

З початку вересня група активістів ДемАльянсу розпочала проект допомоги Львівському бронетанковому заводу.  Суть проекту – залучити добровольців для допомоги майстрам у цехах, щоб пришвидшити процес відновлення старої військової техніки.  Зокрема, волонтери потрібні для того, щоб чистити від іржі та бруду танкові гусениці, розчищати виробничі майданчики, виготовляти кумулятивні екрани для бронетранспортерів тощо. 
 
Підготовка до проекту тривала ще з середини серпня.  Голова львівського осередку ДемАльянсу Олег ЯСЬКІВ зустрівся з директором бронетанкового заводу і домовився про співпрацю.  Після цього ДемАльянс розпочав формування корпусу добровольців.
 
Бажаючих ретельно відбирають. Вони повинні заповнити онлайн-анкету, де вказують паспортні дані.  Наступний крок — перевірка інформації по заявниках. 
 
Бригада волонтерів працює у третю зміну, з 16:30 до 18:30. Щодня на заводі працює близько 20 волонтерів, а загалом бригада вже налічує понад 100 чоловік. 
 
Скільки людей і на які роботи потрібно, щодня говорять на заводі. Відповідно, координатори груп підбирають охочих на ці роботи. Усі волонтери обов’язково приходять із паспортами і за попередньо узгодженими списками.
 
Крім того, зараз триває пошук фахівців конкретних спеціальностей, які погодяться допомогти кілька годин на день на волонтерських засадах. Йдеться про токарів, слюсарів, шліфувальників, фрезерувальників, автомеханіків тощо. Їх можна буде залучати до відповідальніших робіт і, в ідеалі, сформувати ще одну робочу зміну.
 

Прес-служба

 
 
 
 
 

09.09.2014

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Львівська область
Контакти
Львівський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
lviv.demaliiance@gmail.com

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117