Запорізький ДемАльянс контролює вартість харчів для учнів

За зверненням активістів партії Демократичний Альянс контролюючі органи підтвердили факт суттєвого завищення вартості продуктів, які купуються для навчальних закладів міста. Подальше завдання: проконтролювати результативність розслідування.

В травні Департамент освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міськради замовив кільком фірмам постачання цукру на 554 тисячі гривень. Задекларовані ціни з деякими постачальниками сягали 11,98 грн/кг. В той же час, пересічні запоріжці могли з легкістю купувати солодку сировину в роздріб за ціною менше 10 гривень, про що повідомляли ЗМІ.

Вже цей факт змусив звернутися до Держфінінспекції в Запорізькій області, адже повідомлення про купівлю коштовних продуктів на мільйони гривень згаданим Департаментом у кількох одних і тих же фірм з'являються досить регулярно.

Держфінінспекція підтвердила викладені у зверненні факти та вказала на ще чимало цікавих фактів.

Зокрема, за інформацією викладеною у відповіді на звернення, станом на 1 липня Департамент освіти і науки, молоді та спорту отримав від постачальників майже 25 тисяч кг цукру на 274 тис. грн. З огляду на середню ціну по регіону на час закупівлі (9,11 кг), перевищення становить майже 49 тис. грн. І це лише за однією закупівлею, яких з початку року здійснено Департаментом на 38 мільйонів.

Також документи фірм-учасників свідчать про погодження їх пропозицій на тендері. Це підтверджується, окрім іншого тим, що надані довідки конкурентів сформовані держорганами в одні і ті ж дні, мають послідовні номери.

Результати розгляду звернення надіслані запорізькому відділенню Антимонопольного комітету та Службі безпеки України, тож Демократичний Альянс триматиме справу на контролі.


Прес-служба

 
       
 

07.08.2014

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Запорізька область
Контакти
Запорізький обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
zp@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117