Робоча група підрахувала, що проїзд у маршрутках має коштувати 2 гривні 15 копійок

Робоча комісія, що була створена для підрахунку справжньої ціни на проїзд в маршрутному таксі, підвела підсумки роботи і оголосила свої результати. Так, проїзд у маршрутному таксі, що їздить на дизельному паливі має складати 2 гривні 15 копійок., а на газу 1 гривню 95 копійок.


Представники Демократичного Альянсу,  «Центру антикорупційних розслідувань»,  «Патріотів Миколаєва» та активісти міста більше тижня проводили дослідження пасажиропотоку на маршрутах різних перевізників. Також перевірялася якість перевозок, обслуговування пільгових категорій пасажирів, вівся підрахунок машин на маршрутах.


"У ході дослідження ми побачили багато невідповідності між тим, яка ситуація є насправді і тим, що офіційно зазначено у документах і рішеннях. Наприклад, на багатьох маршрутах працює більше машин, ніж прийнято Рішенням Міськвиконкому, в розрахунках перевізників зазначена вартість бензину, хоча їздять маршрутки на дизпаливі та газу, витрати масла взяті для КАМАЗів і ще багато завищених показників", - зазначила голова миколаївського осередку партії Демократичний Альянс Євгенія МАТЕЙЧУК.


А голова Центру Антикорупційних Розслідувань Денис БАРАШКОВСЬКИЙ наголосив, що проблема по тарифам набагато складніша. "Існує «тіньова» корупційна схема перевозки пасажирів, вона працює вже багато років і контролюється міськими чиновниками. А перевізники відбивають відкати за рахунок водіїв маршруток та пасажирів", - коментує Денис.

Всі ці розрахунки будуть передані до відповідних органів(прокуратури, податкової інспекції, Антимонопольного комітету) для подальшого розслідування.
демократичний Альянс продовжить працювати в напрямку реформування громадського транспорту у складі цієї робочої групи.


Прес-служба

Миколаївської обласної організації

політичної партії "Демократичний Альянс"

mk@dem-alliance.org

       

05.09.2014

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Миколаївська область
Контакти
Миколаївський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
mk@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117