В Запоріжжі підтримали загальнодержавну люстрацію

На одному з пішохідних мостів над автомобільною магістраллю активісти Демократичного Альянсу розвісили банер з написом "Люстрація – це незалежність". Таким чином партія Демократичний Альянс прагне привернути увагу громадян до необхідності прийняття закону №4359-а «Про очищення влади».

Зокрема, цей законопроект запроваджує в Україні обов’язкове проходження процедури перевірки при призначенні/обранні на посади у органах державної влади, а також осіб, які вже займають ці посади.

"Це дасть змогу сформувати апарат управління з осіб, які не скомпрометували себе співучастю у злочинах попередньої політичної системи, а також очистити апарат управління від осіб, які причетні до злочинів попередньої влади, у тому числі, й влади, яка панувала до проголошення незалежності України", - йдеться в документі.

"Не дарма на банері порівняли люстрацію з незалежністю, адже в нинішній ситуації майбутнє незалежної України залежить від очищення влади від усіх зрадників, які протягом багатьох років ставили власні меркантильні інтереси вище державних", - кажуть партійці Демократичного Альянсу.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроект №4359-а «Про очищення влади» 14 серпня. Сталося це лише після вагомого тиску громадськості голосами 252 депутатів, тож отримати підтримку в другому читанні законопроект має ще менше шансів.

Законопроект, зокрема, не підтримав жоден депутат від Запорізької області.


 
       
 

26.08.2014

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Запорізька область
Контакти
Запорізький обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
zp@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117