Молодь Демократичного Альянсу взяла участь у першій сесії вінницьких волонтерів

     У березні місяці благодійний фонд "Подільська громада" оголосив конкурсний відбір учасників на "Першу сесію вінницьких волонтерів", яка відбулась 12 квітня у вінницькій міській раді.

     На сесії була створена модель роботи міської ради, питання, яке розглядалось на комісіях та у сесійні залі – "Розвиток волонтерства у Вінниці" та створення вінницького волонтаріату.

   Участь у проекті брало 22 представники громадських та студентських організацій, активні та ініціативні жителі міста Вінниці. Учасниками сесії стали і представники Вінницького осередку ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу" - Гудзь Вікторія, Кіндрат Андрій та Ткачук Олександра.

     Під час заходу було розроблено декілька проектів. Усі вони стосувались залучення волонтерів та ініціативних представників суспільства до заходів, що проходять у місті. Проект "5 добрих справ", проект по-створенню сайту "Волонтери Вінниці" та проект "Грандіозна вечірка волонтерів" виграли часткове фінансування власних проектів за рахунок благодійного фонду "Подільська Громада" (200, 300 та 500 грн відповідно). Переможців обирали самі учасники.

     Зустріч із мером міста та за сумісництвом міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України – Гройсманом Володимиром Борисовичем - стала приємним бонусом.

   Враженнями від участі у Першій Сесії Вінницьких Волонтерів ділиться Андрій Кіндрат: "Це був організований на високому рівні захід, на якому я більше познайомився з волонтерством, навчився багато чого нового, особливо створення та планування проекту/проектів та познайомився з новими людьми. Усе було дуже цікавим. Я також вдячний організаторам за таку суботу та за можливість вдосконалювати себе. Сподіваюсь, на цьому активність присутніх на волонтеріаті не завершиться."

   "Це був неймовірний досвід співпраці з людьми різного віку, котрі зацікавлені у волонтерській діяльності. Було цікаво порівняти погляди молодого та старшого покоління на такий вид активності. Приємно було співпрацювати зі всіма. Маю надію, що взаємодія на цьому не завершиться і проекти будуть втіленні в життя" - ділиться враженнями та сподіваннями Вікторія Гудзь.

    Віримо у те, що учасники сесії на цьому не зупиняться та продовжать працювати на благо нашого міста та країни.

     Щиро дякуємо благодійному фонду "Подільська Громада" за такий прекрасний захід.

 

Прес-служба

Вінницького обласного осередку

ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"

vin.mda@gmail.com

15.04.2014

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Вінницька область
Контакти
Вінницький обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
vn@dem-alliance.org
Голова осередку - Анастасія Топчій
Прес-секретар - Олександр Марківський
lone9521@gmail.com

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117