Демократичний Альянс в Запоріжжі запрошує на Сократівські читання

Вже майже рік Демократичний Альянс в Запоріжжі проводить засідання Аспен-клубу з особливою, або як ще її називають Сократівською, методикою читання. Тепер же запрошує долучитися друзів.

 

Аристотель, Ж.-Ж. Руссо, В. Гавел, Дж. Свіфт, Ч. Дарвін та багато інших авторів припали до ока учасників клубу. Одиниці читають тексти згаданих авторів повністю, на клуб же виноситься лише найдискусійніша їх частина розміром до десяти сторінок, прочитання та наступне обговорення яких не стане перепоною для будь-кого.

Методика покликана спровокувати мислити критично - в першу чергу про себе і своє оточення. Цей критичний пошук відповідей про себе і нинішній час ми починаємо зі спільного читання та обговорення визначних текстів, що лежать в основі нашої цивілізації, потім переходячи до порівняння думок класиків зі своїм досвідом і досвідом колег по клубу. В результаті роботи учасники виходять з оновленим розумінням себе, переосмисленими цінностями.

"Головна проблема України не погані політики, а свідомість її громадян, незалежно від того на якому щаблі державно-владних повноважень вони перебувають. Подібними кроками ми намагаємося навчити критично мислити принаймні наше оточення, з надією, що вони зададуть тональність дискусій у колі своїх друзів та родин",  - каже одна з учасників зустрічей Марина БОЙЧЕНКО.

Найближча зустріч учасників клубу відбудеться у вівторок, 5 серпня. Зголошуйтеся за e-mail: zp@dem-alliance.org


Прес-служба

 
       

 

03.08.2014

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Запорізька область
Контакти
Запорізький обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
zp@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117