Демократичний Альянс звернувся до Генерального прокурора України по справі Дятлова-Ніколенка

Миколаївський осередок політичної партії Демократичний Альянс звернувся до Генерального прокурора України Віталія ЯРЕМИ з проханням розібратися і поновити розслідування по кримінальному впровадженню стосовно колишніх очільників області Ігора ДЯТЛОВА та Геннадія НІКОЛЕНКА. 

Нагадаємо, що Ігор ДЯТЛОВ та Геннадій НІКОЛЕНКО 24 та 25 січня будучі службовими особами вчинили умисні дії, спрямовані на розпалювання національної ворожнечі та ненависті, на приниження національної гідності честі та гідності громадян України за ознакою місця проживання та за мовними ознаками, тобто діяння, що передбачені ч. 2 ст. 161 КК України.

Демократичний Альянс звернувся з заявою до прокуратури Миколаївської області, до УМВС Миколаївської області, щоб розпочати досудове розлідування стосовно цих осіб.


Але 14 червня 2014 року провадження було закрите
Слід зазначити, що Демократичний Альянс не був визнаний по справі ні заявником, ні постраждалим, був позбавлений можливості ознайомитись з матеріалами справи.

"Ми вважаємо, що розслідування проводилося не повно та упереджено. Попри наявність численних відеодоказів злочинних дій НІКОЛЕНКА та ДЯТЛОВА, ці дії не знайшли належної правової оцінки на рівні прокуратури Миколаївської області та Миколаївського обласного управління внутрішніх справ", - заявляє  голова Миколаївського обласного осередку Демократичного Альянсу Євгенія МАТЕЙЧУК.

Політична партія Демократичний Альянс вважає, що посадові особи і політики не повинні дозволяти собі висловлювання і заклики до фізичної розправи між українцями. За свої дії ці особи повинні понести покарання, передбачене законом.


Прес-служба

Миколаївської обласної організації

політичної партії "Демократичний Альянс"

mk@dem-alliance.org

       

29.07.2014

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Миколаївська область
Контакти
Миколаївський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
mk@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117