Демократичний Альянс добився оприлюднення Генплану Житомиру для громадян

Житомиряни отримали можливість ознайомитись з матеріалами Генерального Плану міста. Активісти Демократичного Альянсу після наполегливої боротьби отримав доступ до цього стратегічного документу.

Після неодноразових запитів та доводів, що генеральний план міста має бути публічним, членам партії було надано можливість ознайомитись з основним містобудівним документом.

Бортьба за оприлюдення матеріалів генерального плану тривала більше двох років. Демократичний Альянс активно протистояв бажанню міської влади тихо прийняти новий генеральний план міста Житомира, не оприлюднюючи матеріалів та фальсифікуючи процедуру проведення громадських слухань.

“Матеріали генплану є важливим доказом незаконності ряду забудов, що повиростали у нас в місті, як от скандальне будівництво маркету АТБ чи розставлені по всьому місту МАФи.

Генплан також підтверджує, що в місті критично не вистачає зелених насаджень і не забезпечено створення запланованих пішохідних зон.

Окремий момент - відсутність належного збереження історичних об’єктів, які чітко виділені в генеральному плані міста”, - коментує голова Житомирської обласної організації політичної партії Демократичний Альянс Дмитро ТКАЧУК.  

Нагадаємо, що 16 червня 2014 року Дмитро ТКАЧУК зареєстрував проект рішення Житомирського виконавчого комітету “Про оприлюднення матеріалів генерального плану міста Житомира”. Даний проект рішення вже оприлюднений на сайті Житомирської міської ради, а ознайомитись з його змістом можна за посиланням.

Після прийняття даного рішення на сайті міськради повинна зявитись належна інформація про матеріали генплану, а в приміщення управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища - кабінет для роботи громадян з матеріалами містобудівної документації.


 

18.07.2014

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Житомирська область
Контакти
Житомирський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
zt@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117