Вінничани навчались розписувати Великодню писанку

Команда Вінницького осередку  ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу" спільно з бібліотекою-філією №18, провели майстер-клас з розпису Великодніх писанок. 

Ділилась знаннями про писанки та навчала цього нелегкого мистецтва майстриня Івчанська Віта. Віта розповіла про історію, символіку, техніку писання, особливості матеріалів та багато цікавих і малознаних речей про писанкарство. Вся теоретична частина проходила у діалозі з учасниками. Багато присутніх знали про технологію писанкарства, хоча ніколи не використовували ці знання на практиці.

Усім здавалось, що процес створення писанки дуже складний. Насправді, в процесі навчання розпису своєї писанки, зрозуміли, що це не так важко.  Головне - знати послідовність дій та мати хороший настрій. Що і забезпечила  наша майстер.

Основна заповідь майстер-класу: "Негарних писанок не буває!". Всі учасники переконалися у цьому, коли на останньому етапі почали знімати віск і під вогнем свічок розквітли неймовірні орнаменти на їхніх писанках. Участь у майстер-класі взяли не лише діти,  але й люди більш зрілого віку, котрі завжди хотіли цьому навчитись та не мали змоги.

"Я вдячна вам, що ви провели такий захід. Ви не тільки навчаєте молоде покоління того, що робили їхні бабусі та прабабусі,  але  навіть показали і розповіли нам, більш зрілому поколінню, котрі цього ніколи не робили. Мені було цікаво дізнатись щось нове. Це доволі захоплива  і трішки важка праця: потрібно не тільки красиво намалювати, але й дотриматись всіх вимог, щоб малюнок вийшов потрібного кольору. При роботі потрібно мати добру витримку проводячи лінію за лінією, крок за кроком. Але ці всі старання того варті - результат дуже радує око. Прийду додому та покажу своєму чоловікові, що я змогла зробити" - ділиться враженнями пані Ольга.

 

Прес-служба

Вінницького обласного осередку

ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"

vin.mda@gmail.com

10.04.2014

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Вінницька область
Контакти
Вінницький обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
vn@dem-alliance.org
Голова осередку - Анастасія Топчій
Прес-секретар - Олександр Марківський
lone9521@gmail.com

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117