В місті Сміла (Черкаська область) активісти викрили незаконні гральні автомати

У місті Сміла, що на Черкащині, представниками партії ДемАльянс та місцевими активістами виявлено та закрито зал з ігровими автоматами. Нагадаємо, що подібні заклади поза законом.

На привокзальній площі ім.Т.Шевченка, в приміщенні страхової компанії "ПРОВІДНА", виявлено зал ігрових автоматів. У залі сидів чоловік, який охороняв ігрові автомати без будь яких дозвільних документів. На зауваження, що в Україні заборонені азартні ігри, якими є ігрові автомати, охоронець відповів, що це «лотерея» (на кожному ігровому автоматі дійсно була наліпка ЛОТЕРЕЯ).

Більш того, на питання  «Хто власник ігрових автоматів?», охоронець відповів, що його попросив знайомий на ім’я "Боря" подивитися за порядком у приміщенні, тому ні прізвища роботодавця, ні власника ігрових автоматів він не знає. Після чого активісти викликали міліцію, працівниками міліції було описано все майно в приміщенні, ігрові автомати опечатані та вилучені як речові докази та направленні в райвідділ.

"Незаконний зал з ігровими автоматами на привокзальній площі без проблем працював вже декілька днів і чомусь ні міська ні привокзальна міліція на це не звертала увагу. Представники ДемАльянсу, зокрема в місті Сміла, будуть і надалі активно відстоювати громадську позицію та запобігати корупції та порушенням законів України", - зазначили в ДемАльянсі.

16.09.2014

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Черкаська область
Контакти
Черкаський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
ck@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117