Євгенія Матейчук розказала, скільки коштувала виборча кампанія в мери Миколаєва

Кандидат на пост міського голови Миколаєва Євгенія МАТЕЙЧУК розповіла, як проходила виборча кампанія і показала фінансовий звіт - чи не єдина з усіх кандидатів. Про це Демократичний Альянс повідомив під час звітньої прес-конференції в Миколаєві.

За час виборчої гонки командою Миколаївського Демократичного Альянсу зібрано і витрачено 35 035 гривень, а також проведено близько 100 зустрічей з виборцями.

Кожного дня кандидат на посаду міського голови Миколаєва Євгенія МАТЕЙЧУК зустрічалася з виборцями, з різними соціальними групами - вчителями, студентами, робітниками заводів, підприємцями.

Також разом зі своєю командою Демократичного Альянсу Євгенія виходила на центральні вулиці міста, і різні райони, спілкувалася з людьми у дворах. Проблеми, з якими зверталися  миколаївці до Євгенії, однакові у всіх. Це смітники не прибрані, дитячі майданчики, яких дуже мало або взагалі нема у дворах, відкриті люки, погані дороги та освітлення, незрозумілі нарахування сплати по лічильниках.

У підприємців проблеми відсутності зрозумілих правил ведення бізнесу, корупція, неможливість захистити себе в судах. Кандидат і голова миколаївського ДемАльянсу наводила конкретні приклади того, що багато питань люди можуть вирішити самі і вчила, що треба робити в тій чи іншій ситуації.

Під час прес-конференції Євгенія МАТЕЙЧУК приділила особливу увагу роботі волонтерів. Це надбання і гордість Демократичного Альянсу. Люди самовіддано, абсолютно безкоштовно стояли на інформаційних сотах, проводили агітацію, організовували зустрічі. Таких було 40 чоловік, 25 з яких були спостерігачами на виборах.

Євгенія МАТЕЙЧУК також подякувала тим громадянам, хто допоміг фінансово, хто повірив у кандидата від Демократичного Альянсу, і всім тим, хто віддав за неї свої голоси, а їх було 3 651 (2,06%).

На питання журналістів, чому Демократичний Альянс висунув свого кандидата і пішов на вибори, які плани на майбутнє, голова Миколаївського обласного осередку партії Демократичний Альянс Євгенія МАТЕЙЧУК відповіла: "Ми заявляли і заявляємо, що Демократичний Альянс – альтернатива діючої влади. Тому ми завжди будемо брати участь у виборах. Ми продовжуємо працювати далі. Будемо направляти, надавати консультації, допомагати шукати важелі впливу на владу, державні установи, правоохоронні органи і комунальні служби. Також розробляємо пакет реформ для міста".


Прес-служба

Миколаївської обласної організації

політичної партії "Демократичний Альянс"

mk@dem-alliance.org

       

12.06.2014

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Миколаївська область
Контакти
Миколаївський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
mk@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117