Спортивним марафоном відсвяткувати день народження

Близько трьох кілометрів пробігли та проїхали на велосипедах молодь та члени партії «Демократичний Альянс» таким чином привітавши й частково відсвяткувавши день народження колеги – Вікторії Супрунович. Велопроїзд та пробіг розпочався від «Дружби народів» й завершився біля «Пагорбу слави» 28 квітня.

Таким чином активісти наголосили, що святкування можуть бути веселими й без алкоголю.

На такий задум відсвяткувати власний день народження Вікторію змотивував досвід європейських державних діячів, які особисті свята поєднують із хобі. Друзі спочатку поставилися скептично, але зрозумівши, що дівчина не жартує – радо підтримали ініціативу.

«Просто вирішила, що в цьому році потрібно зустрітися і відсвяткувати не за столом із алкоголем, як традиційно, а краще з цими ж самими друзями зустрітися на біговій доріжці. І одне одному подарувати часточку здоров’я, гарний настрій і чудові емоцій!», - розповідає іменинниця.

Нетрадиційним способом привітати викладачку вирішили й студенти й також долучилися до пробігу.

«Це дуже оригінальний спосіб святкування, і я беру участь у чомусь подібному вперше. Але ми з одногрупниками прийшли підтримати й привітати нашу викладачку, яку дуже поважаємо та любимо», - ділиться враженнями Юрій Карюк, студент 3 курсу ННІ фізичного спорту і здоров’я.

По завершенню усі учасники велопробігу отримали в подарунок від іменинниці по соковитому яблукові. Вікторія сподівається, що хтось надихнеться її прикладом і ідею такого святкування переймуть черкасці.

«Адже, якщо у нас кожен так проводитиме власне свято, то скоро наше місто стане найздоровішим в Україні», - висловлює сподівання Вікторія Супрунович.


Прес-служба

Черкаської обласної організації

політичної партії "Демократичний Альянс"

ck@dem-alliance.org

       

29.04.2014

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Черкаська область
Контакти
Черкаський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
ck@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117