Демократичний Альянс висунув кандидата на посаду міського голови Миколаєва

Демократичний Альянс висунув Євгенію МАТЕЙЧУК, голову обласного осередку партії, кандидатом на посаду міського голви Миколаєва.

Відповідне рішення 23 квітня прийнято конференцією Миколаївського міського осередку політичної партії Демократичний Альянс, в ході якої обговорювалася участь партії у місцевих виборах, що відбудуться 25 травня 2014 року. 

У виступі на конференції Демократичного Альянсу Євгенія МАТЕЙЧУК зробила акцент на безпечне місто і прозору роботу мерії. Окрім того6 команда планує приділити значну увагу в роботі на розвиток малого і середнього бізнесу, який має врятувати місто після закриття великих підприємств.

"Ми ставимо задачу перемогти, бо повинні показати Миколаєву альтернативу. Ми  маємо спростити систему комунікації між виконкомом і громадянином.  Робота місцевої влади повинна бути відкритою, а місто – безпечним", - зазначає кандидат в мери Миколаєва від Демокатичного Альянсу Євгенія МАТЕЙЧУК.

Розпочинає роботу виборчий штаб, який буде складатися із членів партії та волонтерів. Щодо грошей, то Демократичний Альянс згідно своїх принципів буде фінансуватися простими громадянами, прихильниками, що допоможуть людським і матеріальним ресурсом.

Тому закликаємо вас допомагати!


Прес-служба

Миколаївської обласної організації

політичної партії "Демократичний Альянс"

mk@dem-alliance.org

       

23.04.2014

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Миколаївська область
Контакти
Миколаївський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
mk@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117