У центрі Черкас давав прес-конференцію Путлєр

На Європейській площі Черкас 18 квітня дав прес-конференцію Путлєр. Акцію ініціювали активісти ВМГО «Молодь ДемАльянсу» спільно з партією «Демократичний Альянс» й направлена вона на бойкот російських товарів.

У центрі міста за столом представник партії Дмитро Зборовський, закриваючи обличчя фотографією президента Російської Федерації Володимира Путіна, агітував черкащан купувати російські товари. Він обіцяв «допомогти» Черкасам, як уже допоміг Криму.

Під час акції волонтери також роздавали листівки на яких вказано, що кожні 10 гривень, витрачених на російський товар - це 1 куля в автоматі окупанта, зазначені інші причини, чому варто відмовитись від російських товарів, а токож описано як розпізнати товар від російського виробника.

«Цю акцію ми проводимо, аби ви зрозуміли логіку наших окупантів. Купуючи товари російського виробника,  ми таким чином підтримуємо економіку й дії окупанта. Давайте бойкотувати товари російського виробництва, приєднуйтесь до бойкоту і підтримуйте українську економіку, а не окупантів!» - звертався до черкащан під час акції виконавець ролі Путлєра, Дмитро Зборовський.

У ході акції, активісти такос провели опитування серед містян, аби дізнатися чи звертають вони увагу на країну-виробника товарів, які купують. 

Після акції представники «Демократичного Альянсу» повідомили, що насправді виступають за єдність України, тож дійство було спрямоване на те, щоб черкащани зрозуміли, що купуючи російські товари, фінансують Путіна, та відмовлялися від них.


Прес-служба

Черкаської обласної організації

політичної партії "Демократичний Альянс"

ck@dem-alliance.org

       

19.04.2014

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Черкаська область
Контакти
Черкаський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
ck@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117