Демократичний Альянс Черкаси оголосили про свій намір йти на вибори

Демократичний Альянс провів акцію в межах якої було оголошено, що партія висуватиметься на вибори до Черкаської міськради. Захід відбувся 17 квітня у центрі міста.

«Новий закон про вибори вимагає реєстрації за кошти. Зрозуміло, що застава введена саме проти таких молодих партій, молодих сил. Якщо ви не підтримуєте олігархічні партії, якщо ви згодні, щоб владу представляли люди з народу, які дійсно відстоюватимуть ваші інтерес, зверніть увагу на цю партію, зверніть увагу на молоду команду», - розповідав під час акції член партії Сергій Гончар.

Він також зауважив, що партія Демократичний Альянс повністю сформована з облич майдану, усі члени партії брали активну участь у революції й готові надалі робити все задля розбудови країни.

Демальянсівці роздавали листівки із написом «Обирай свіже!»  та інформували про основні ідеї, діяльність та плани до реалізації.  А також наголосили, що Демократичний Альянс не залежить від олігархів. Закликали підтримати партію, готову відстоювати інтереси громадськості, а не олігархічних груп.  


Прес-служба

Черкаської обласної організації

політичної партії "Демократичний Альянс"

ck@dem-alliance.org

       

19.04.2014

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Черкаська область
Контакти
Черкаський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
ck@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117