Черкаська обласна прокуратура пообіцяла Демократичному Альянсу, що покарає винних у побитті людей

Представники черкаського Демократичного Альянсу прийшли 10 квітня до обласної прокуратури, щоб з’ясувати, як просувається розслідування справ порушення обов’язків правоохоронців та нападу на активістів, які сталися протягом акцій листопада-лютого.

Оскільки в міській прокуратурі відповіли, що розслідуваннями такого характеру займаються в обласній прокуратурі, представники «Демократичного Альянсу» вирішили прийти до головного прокурора області, запитати відповідей та показати, що не забули про справи й наголосити та тому, щоб розслідування були доведені до кінця.

На зустріч до ДемАльянсу вийшов перший заступник черкаського обласного прокурора Михайло Кунденко. Він розповів, що нині  вже оголошено підозри шістьом працівникам патрульно-постової служби та двом працівникам Державної автоінспекції. Суди першої інстанції або апеляційні зараз вирішують питання про відсторонення їх від роботи. Підозру вручено також одному оперуповноваженому, який бив неповнолітнього.

– Ми довго працювали  над тим, аби покращити імідж міліції серед народу, однак коли під час революції міліціонери почали бути замішаними в політиці, вся ця робота пішла нанівець. Тому ми й намагаємось контролювати, як ці дії розслідуються, щоб подібного більше не повторилося, – говорить  член бюро Черкаської обласної організації політичної партії Демократичний Альянс Сергій ГОНЧАР.

Він нагадав і про те, що мітингувальників розганяв «Грифон», який не повинен там був узагалі перебувати, як на очах у ДАІшників палили машини біля Соборної площі та багато інших випадків.

На що перший заступник черкаського обласного прокурора Михайло Кунденко відповів, що на сьогодні триває  службова перевірка щодо дій працівників прокуратури області. Зараз фактично змінено все керівництво її підрозділів. Новий не тільки обласний прокурор, а й усі його заступники, за винятком одного, який перебуває на лікарняному. Крім того, ведеться слідство і стосовно одного із заступників колишнього губернатора області Сергія Тулуба, який організовував поїздки людей на мітинги у Київ, а також організацію протиправних дій у Черкасах.


Прес-служба

Черкаської обласної організації

політичної партії "Демократичний Альянс"

ck@dem-alliance.org

       

12.04.2014

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Черкаська область
Контакти
Черкаський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
ck@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117