В Чернігові ДемАльянс розкриває схеми із підняттям тарифів на проїзд

З 7 квітня автобуси чернігівських міських маршрутів №20 і 37 вирішили підняти проїзд до 2 гривень за поїздку. Зробивши свої автобуси «маршрутними таксі», перевізники при цьому порушили норми укладених договорів, оскільки вигравали вони конкурси на умовах обслуговування маршрутів у звичайному режимі руху. Про це заявляє Демократичний Альянс.

Своє рішення перевізники ДП «Пассервіс» (маршрут 20) і ПрАТ «Таксосервіс» (маршрут 37) обґрунтували підвищенням вартості пального і рішенням виконавчого комітету №235 від 29 серпня 2011 року. В даному рішенні автобусам, що перевозять пасажирів у режимі «маршрутного таксі», вартість квитка зазначена до 2,50 гривень. Хоча в договорах по цим маршрутам зазначено, що обслуговують їх автобуси у звичайному режимі руху від 22 пасажирів.

Додатковим аргументом того, що дані автобуси не здійснюватимуть послуг «маршрутного таксі» є те, що ніхто не зупиняє і не зупинятиме автобуси на вимогу пасажирів.

«Зараз перевізники, за згодою влади міста, підняли проїзд поки на двох  прибуткових маршрутах. Турбує, те що дискусія знову точиться навколо збитків перевізників, а не навколо якості і умов перевезень. Переконаний, що влада міста має спочатку вимагати якісної послуги з перевезення, а не шукати маніпуляційні інструменти компенсації підвищення подорожчання палива. Бо з такими маніпуляціями – скоро всі автобуси в місті назвуть себе маршрутними таксі», - зазначив Голова Чернігівського ДемАльянсу Ігор АНДРІЙЧЕНКО. 

Демократичний Альянс звернеться в Антимонопольний комітет і Прокуратуру на предмет обґрунтованості підвищення вартості проїзду на цих двох маршрутах і потенційної «змови» перевізників з міськвиконкомом.


Прес-служба

Чернігівської обласної організації

Політичної партії «Демократичний Альянс»

cn@dem-alliance.org 

 
       

08.04.2014

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Чернігівська область
Контакти
Чернігівський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
molod.da.cn@gmail.com

До списку новин

 


© 2012-2018 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117