Будь-яке сприяння та відповіді протягом 5 днів пообіцяв в. о. прокурора міста черкаському ДемАльянсу

До міської прокуратури 2 квітня прийшли активісти ДемАльянсу. Тримаючи у руках плакати «Винних – за грати!», «Ні міліцейському насиллю», «Чому винні не покарані?»  та принесли звернення до головного прокурора міста, аби дізнатися про хід справ щодо скоєння працівниками міліції чинили протиправних дій відносно активістів Демократичного Альянсу.

 

Зокрема, без відповіді залишились звернення починаючи із листопада - це знесення намету активістів біля міськвиконкому, де міліція виконувала політичну функцію, чого вона робити не мала в принципі, заборона на підняття прапору тощо. Попри те, що ДемАльянс неодноразово писав звернення, ніхто із працівників міліції не покараний.

В.о. прокурора міста Артем Шляхов розказав, що готовий надати будь-яке сприяння ДемАльянсу та  підготують відповіді щодо звернення протягом 5 робочих днів. Попри те, зауважив, що давати правову оцінку діям міліціянтів – це компетенція слідчих обласної прокуратури. Тому порадив писати звернення до розгляду справ відносно дій працівників міліції на обласну прокуратуру. 


 

Прес-служба

Черкаської обласної організації

політичної партії "Демократичний Альянс"

ck@dem-alliance.org

       

02.04.2014

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Черкаська область
Контакти
Черкаський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
ck@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2020 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117