ДемАльянс впіймав мера Макіївки на аморальному зловживанні владою

Демократичний Альянс звернувся до прокуратури з вимогою припинити порушення закону з боку міського голови Макіївки (Донецька область).

На офіційному сайті Макіївської міської ради розміщене повідомлення про скликання 52-ї сесії ради. Опубліковано 120 питань, які внесені в проект порядку денного.

Особливу увагу ДемАльянс звернув на 7 пункт цього проекту «Про преміювання міського голови, заступників міського голови». За законом, перелік проектів рішення має бути опублікований на офіційному сайті ради, але саме на цей пункт відповідь відсутня.

Голова Макіївської міської організації партії Демократичний Альянс Олена СОМОВА коментує ситуацію: «Ці премії виглядають цинічно по відношенню до макіївчан, зокрема, до молодих мам, для яких, за словами міського голови, в місцевому бюджеті немає коштів для дитячого харчування».

Макіївський ДемАльянс не розуміє, за що мер Олександр МАЛЬЦЕВ збирається платити премію собі та своїм заступникам. У місті закрили два дитячі будинки, каналізаційні люки всюди відкриті, освітлення у громадських місцях немає, дороги у поганому стані… І це далеко не всі проблеми міста.

На думку демальянсівців, пункт про видачу премії є не тільки аморальним, але ще й протизаконним. Згідно із ст. 15 п.3 Закону України «Про доступ до публічної інформації» - «Проекти нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування, розроблені відповідними розпорядниками, оприлюднюються ними не пізніше як за 20 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття». Але на сайті ради такого рішення немає.

Активісти Макіївського ДемАльянсу будуть відстоювати права громадян та сподівається на виконання прокуратурою своїх обов’язків і недопущення прийняття злочинного рішення.


Прес-служба

Донецької обласної партійної організації "Демократичний Альянс"

dn@dem-alliance.org

       

26.03.2014

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Донецька область
Контакти
Донецький обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
dn@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117