В Чернігові оголошено старт антикорупційної кампанії «Доведи злочин чиновника»

Демократичний Альянс на Чернігівщині оголошує початок антикорупційної кампанії «Доведи злочин чиновника».

Ідея полягає в тому, що кожен чернігівець, який володіє інформацією про злочин чиновника будь-якого рівня (зловживання посадою, корупція, бездіяльність і т.д.) має можливість публічно притягнути його до відповідальності, маючи для цього повну юридичну підтримку.

"Комісія юристів розгляне всю надану інформацію і відбере декілька повідомлень, юридичний супровід яких ми забезпечимо. ДемАльянс за рахунок свого антикорупційного фонду, зібраного ще перед виборами 2012 року, знайде юристів, що допоможуть довести справу до логічного завершення. Але активна участь заявника при цьому ОБОВ’ЯЗКОВА!" - розповідають в партії.

Надати інформацію про злочин чиновника можна, заповнивши спеціальну гугл-форму. УВАГА, ОБОВЯЗКОВО вказувати свої коректні ПІБ та контакти. Анонімні повідомлення не розглядатимуться.

«Зараз, в період нових призначень на посади, чернігівці мають змогу не лише теоретично когось називати хабарником, а і домогтись притягнення цієї людини до відповідальності.

Кампанія націлена на чиновників, які в тому числі уже не працюють в органах влади, але про «заслуги» яких ми не маємо права забути. Це колишній Голова ОДА Хоменко, його заступник Стрілець, колишній перший заступник міського голови Андрос, секретар міськради Шеремет, силовики - Михайлик, Гребенюк, прокурори, податківці», - повідомив голова Чернігівської обласної організації ДемАльянсу Ігор АНДРІЙЧЕНКО.

Окремо запрошують долучатись бажаючих юристів-волонтерів в комісію з розгляду отриманої інформації про злочини з перспективою ведення відібраних справ. Контактна особа для юристів: Катерина Данькова, 23katrina@gmail.com, тел. 0500619030. В цілому по реалізації кампанії звертайтесь за телефоном 0931184438.

 


Прес-служба

Чернігівської обласної організації

Політичної партії «Демократичний Альянс»

cn@dem-alliance.org 

 
       

19.03.2014

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Чернігівська область
Контакти
Чернігівський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
molod.da.cn@gmail.com

До списку новин

 


© 2012-2018 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117