ДемАльянс в Чернігові пікетував консульство Росії: Геть руки від Криму!

У понеділок, 3 березня, у Чернігові активісти Євромайдану та політична партія Демократичний Альянс пікетували почесне російське консульство. Мирна акція протесту пройшла під назвою: «Руки геть від Криму!». 

Головна вимога чернігівців  до Росії та до Путіна – прибрати російські війська з території України, повернути військову техніку в місця постійної дислокації та зупинити інформаційну війну проти України. Учасники пкету підписали і залишили у поштовій скриньці консульства звернення з вимогами. 

Також активісти обклеїли вхід консульства плакатами з головною вимогою: «Путін! Геть від Криму!».  На жаль, реакції від консула пікетувальники так і не отримали, так як з невідомих причин в прийомні години консульство було закритим.

Ініціатори акції закликають чернігівців залишатися розважливими і спокійними.  

«Всім нам треба вдатися до двох речей: по-перше, дотримуватися спокою, а по-друге, максимально протидіяти інформаційній російській війні проти України. – закликає голова Чернігівської обласної організації політичної партії Демократичний Альянс Ігор АНДРІЙЧЕНКО. – Також кожному українцю, який має родичів, знайомих чи друзів у Росії, необхідно пояснювати їм, що у нас відсутні прояви фашизму, ми не устискаємо російську мову, ми за мир. Ну, і звичайно, треба бути готовим, в разі потреби, захищати територіальну цілісність своєї держави».


Прес-служба

Чернігівської обласної організації

Політичної партії «Демократичний Альянс»

cn@dem-alliance.org 

 
       
 

03.03.2014

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Чернігівська область
Контакти
Чернігівський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
molod.da.cn@gmail.com

До списку новин

 


© 2012-2018 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117