Чернігівські депутати за ініціативи ДемАльянсу зібрали гроші для сімей Небесної Сотні

У Чернігівській міській раді, перед позачерговою сесією, 24 лютого, Демократичний Альянс провів акцію «Очисти совість – допоможи родинам загиблих» серед депутатів по збору коштів на допомогу родинам «Небесної сотні».

Багато хто з чернігівських депутатів активно відгукнулися на заклик демальянсівців і зробили пожертву. Вдалося зібрати 2633 гривень. Але й були такі, що вирішили не допомагати постраждалим сім’ям. І своїх «Героїв» Чернігів має знати в обличчя – не підтримали акцію такі персони: Вакуленко Сергій, Віхров Станіслав, Скоробагатько Людмила, Вовк Павло, Стах Артем, Касаткина Тамара, Солдатов Валерій, Клановець Іван. Діючий мер Чернігова Олександр Соколов пожертвував 100 гривень.

Всі зібрані кошти будуть переведені на розрахунковий рахунок Пятого каналу, який проводить благодійний телемарафон по збору коштів для надання персональної допомоги понад сотні сімей з різних регіонів країни, що втратили своїх рідних під час кривавих подій 18-20 лютого 2014 року в Києві. 

«Сьогодні ми запропонували депутатам-регіоналам з чернігівської міськради спробували очистити свою совість, розкаятись в своїй причетності до кривавої Партії Регіонів та підтримати сімї «Небесної сотні». Складно сказати, що вони розкаялись, але тиск відчули,– коментує акцію Голова Чернігівської обласної організації партії Демократичний Альянс Ігор АНДРІЙЧЕНКО. Місцеві регіонали і всі, хто їздив на Антимайдан за гроші, мають відчути свою причетність до крові на Майдані і переосмислити свої вчинки. Ці смерті  спільне горе українців, в тому числі і чернігівців. Той, хто до нього не байдужий, сьогодні мав і має можливість пожертвувати кошти»,– завершив демальянсівець.


Прес-служба

Чернігівської обласної організації

Політичної партії «Демократичний Альянс»

cn@dem-alliance.org 

 
       
 

25.02.2014

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Чернігівська область
Контакти
Чернігівський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
molod.da.cn@gmail.com

До списку новин

 


© 2012-2018 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117