Звітно-виборча конференція 2014 у м. Донецьк

  Перший день весни донецька Молодь Демократичного Альянсу зустріла звітно-виборчою конференцією.  Члени місцевого осередку проаналізували свою діяльність за рік і визначили подальший напрямок роботи.

   На цьогорічній звітно-виборчий конференції усі члени організації проголосували за те, щоб головою став перевірений часом і труднощами Ігор Гулай. Він наголосив: "Донецька Молодь ДемАльянсу не припине своєї роботи через критичну ситуацію в країні. Нашим завданням наразі є сприяння порозумінню людей, а також просвітницька діяльність свідомої молоді".

   У склад правління заступили Ірина Гура - голова секретаріату та Ігор Гуменюк - голова контрольно-ревізійної комісії, головою прес-служби стала Ірина Нежива.

   Пройдений 2013 залишив багато спогадів та реалізованих ініціатив. Серед них такі заходи, як:

   1. "Подаруй усмішку" (у рамках проекту "Епідемія доброти")

Активісти Молоді Демократичного Альянсу дарували жителям міста кульки й листівки, а натомість тішилися їх усміхненими обличчями.

   2. Відвідування дитячих будинків і матеріальна допомога вихованцям

Завдяки вдалому проведенню благодійних заходів, місцевій молоді ДемАльянсу вдалося зібрати необхідні кошти для допомоги сиротам і дітям з обмеженими фізичними можливостями.

   3. Проведення благодійного ярмарку "HandMadeFEST"

За три дні ярмарок зібрав навколо себе увагу багатьох людей. Активісти осередку зібрали різних майстринь хенд-мейду з донецької області.

   4. Участь у кампанії "Стоп свавіллю в паспортних столах" з метою захисту прав громадян та припинення поборів у органах, що видають закордонні паспорти.

   5. Організація благодійного аукціону "Купи зустріч".

Зібрали близько 7 000 гривень, які планується витратити на лікування хворих дітей.

   6. Участь в організації місцевого Євромайдану.

   Цього року Молодь Демократичного Альянсу в м. Донецьк планує приділити увагу студентській аудиторії та докласти зусиль для того, щоб залучити її до своєї команди. Окрім цього, вже цієї весни місцевий осередок збирається долучитися до всеукраїнської акції "Зробимо Україну Чистою".

   Сподіваємося, що оптимізм не полишить членів організації й надалі, і бажаємо Донецькому осередку успіху у здійсненні своїх планів.

 

Прес-служба
Донецького обласного осередку
ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"

02.03.2014

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Донецька область
Контакти
Донецький обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
dn@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117