Василь Гацько відвідав Черкаси. Підсумки

Наразі тривають поїздки Голови партії Демократичний Альянс обласними центрами України. Нещодавно Василь відвідав Черкаси, де за два короткі дні мав багато зустрічей та знайомств.

Якщо підсумувати, то загалом лідер ДемАльянсу зустрівся з 26 черкащанинами! І це все за короткий час в ході окремих зустрічей. Це були і місцеві журналісти, і громадські діячі, і політики.

На щастя, ніхто не приходив з плакатами та гаслами «Геть з Черкас!», на відміну від Чернігова та Миколаєва. Тому атмосфера була менш напруженою. Журналісти ставили гострі питання, цікавилися планами та поглядами на стан країни, зміни, ситуацію з двома проблемними округами,  де скоро буде переголосування (Вибори до ВРУ), на що Василь Гацько твердо відповів:

"Ми віддаємо належне зусиллям опозиційних кандидатів, які вже перемагали на виборах 2012 року, – заявив голова партії ДемАльянс Василь ГАЦЬКО в коментарі інформаційному агентству «Прочерк». – Люди вже зробили свій вибір. Але через те, що цей вибір був не до вподоби діючій владі, доводиться весь процес повторювати. Сьогодні кожний депутат у парламенті – на вагу золота. Тому потрібні взаємопідтримка, тотальна увага з погляду дотримання законодавства і протистояння фальсифікаціям".


Прес-служба

Черкаської обласної організації

політичної партії "Демократичний Альянс”

ck@dem-alliance.org

       

28.10.2013

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Черкаська область
Контакти
Черкаський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
ck@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117