Феодосія: підприємці відправили в мерію 50 сувенірних гранат-запитів

50 інформаційних запитів відправили в міську раду феодосійські підприємці в рамках кампанії із захисту свого права на вільне підприємництво. Кампанія підтримується місцевим ДемАльянсом, і його голова Сергій МОКРЕНЮК активно консультує активістів.

Всього за тиждень підприємці-сувенірщики змогли обїєднатися, розробити план дій проти свавілля влади, пройти термінове навчання з використання Закону України "Про доступ до публічної інформації" від Сергія МОКРЕНЮКА та підготувати устав майбутньої громадської організації.

"Проблема незаконних поборів дуже гостро стала в Феодосії саме цього літа, коли представники влади змушували підприємців сплачувати додаткові, не передбачені договорами, 10-15 тисяч гривень з кожного торгівельного місця. Наразі це вибухнуло", - розповідає голова Кримського Демократичного Альянсу Сергій МОКРЕНЮК.

"Люди об'єдналися і бажають зупинити здирництво, непрозорий розподіл торгівельних місць та припинити злочинне свавілля влади. Ми допомогаємо їм організаційно та методично. Безумовно, команда Кримського осередку Демократичного Альянсу підтримала таку антикорупційну ініціативу підприємців", - наголошує Сергій МОКРЕНЮК.

50 символічних сувенірних гранат-запитів на інформацію мають надати громадскості інформацію про те, скільки з виплачених підпириємцями грошей потрапило в міський бюджет. І одночасно - показати, скільки грошей потрапило незаконним шляхом в кишені можновладців.

В найближчих планах феодосійських підприємців створення громадської організації для захисту своїх прав на вільне підприємництво.


Прес-служба

Кримської республіканської організації політичної партії Демократичний Альянс

       

 

 

14.09.2013

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Автономна республіка Крим
Контакти


До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117