Влада посилює тиск на Демократичний Альянс – тепер убивство

Після невдалої спроби сфальсифікувати справу про пограбування проти активістів Демократичного Альянсу влада розпочала нові репресії: на цей раз звинувачення у вбивстві. За повідомленням ряду ЗМІ голову кримського осередку партії ДемАльянс Сергія МОКРЕНЮКА підозрюють у вбивстві мера Феодосії.

«Про те, що мене підозрюють у вбивстві мера я дізнався з новин. Це чергова спланована провокація проти Демократичного Альянсу і мене особисто.
Замість того, щоб шукати справжніх вбивць мера та встановлення їхніх мотивів, правоохоронці відробляють замовлення влади на боротьбу з «неугодними». Не здивуюсь, якщо зараз повним ходом йде фабрикація доказів моєї причетності», - заявив голова кримського осередку Демократичного Альянсу Сергій МОКРЕНЮК.
 
«Ми маємо справу зі спланованою системною роботою по дискредитації і репресіях проти активістів Демократичного Альянсу. "Не вдалося сфальсифікувати справу у Броварах, у Борисполі - сфальсифікуємо у Феодосії". При цьому зростає цинізм і нахабність влади  - від звинувачень у пограбуваннях до звинувачень у вбивстві.
 
Все це здійснюється з однієї простою ціллю – залякати і дискредитувати. Ми будемо захищатись і ще більше посилювати свою боротьбу з режимом», - сказав голова партії Демократичнмий Альянс Василь ГАЦЬКО.
 
Сергій МОКРЕНЮК, голова кримського осередку партії Демократичний Альянс, координує кампанію «50 тисяч гривень за мера-корупціонера», а також є адвокатом потерпілих в резонансному ДТП у Феодосії за участю швидкої та співробітника СБУ Михайла Анісімова.
Прес-служба
 
політичної партії Демократичний Альянс
 
komanDA@dem-alliance.org

НОВИНИ ПО ТЕМІ:

 

27.08.2013

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Автономна республіка Крим
Контакти


До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117