Сергій Мокренюк: ДТП у Феодосії не є нещасним випадком

Визнання ДТП (яке сталося у Феодосії на початку березня за участі швидкої та автівки працівника СБУ) нещасним випадком, не знімає відповідальності з працівника СБУ.

Кримінальна справа триває, і даний факт не може вплинути на її розгляд.

Адвокат потерпілого у ДТП водія карети швидкої допомоги Сергій Мокренюк запевняє, що ЗМІ поширюють провокацію. Метою повідомлення є введення громадян в оману стосовно результатів кримінальної справи.

“Водієві швидкої допомоги, а також родичам загиблих лікаря та фельдшера, можливо буде надана матеріальна компенсація фондом страхування від нещасних випадків на виробництві. Це є звичною процедурою у випадках травмування чи смерті під час виконання робочих обов’язків.

Проте, це взагалі не стосується доведення факту невинності чи вини іншого учасника ДТП - працівника СБУ. Досудове розслідування ще триває, слідчі ще не визначили, хто саме спричинив ДТП,” - повідомляє Сергій Мокренюк.

Таким чином розповсюджені Кримським управлінням держслужби гірничого нагляду та промбезпеки повідомлення не мають стосунку до карного провадження, і невинність, як і вина працівника СБУ досі не доведена.

Нагадаємо, 15 березня в Феодосії зібрадося близько 1000 людей на мітинг в підтримку справледливості. Люди бояться, що СБУ-шник може уникнути справедливого покарання.


Прес-служба

політичної партії Демократичний Альянс

komanDA@dem-alliance.org

04.04.2013

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Автономна республіка Крим
Контакти


До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117