Євромайдан - Донецьк

24 листопада представники донецької Молоді Демократичного Альянсу зібралися біля пам’ятника Шевченку, щоб виступити за євроінтеграцію. Активісти заздалегідь створили зустріч у соціальній мережі, де був  зазначений час заходу. Близько двохсот донеччан прийшло підтримати вступ України до ЄС. Спочатку активісти збиралися біля Пальми Мєрцалова, але потім було вирішено об’єднатися із мітингом «Удару» й «Свободи».

Справа у тому, що хтось із натовпу звернувся до всіх із такими словами: «Я не представитель какой-либо партии, я просто человек. Нас и так горсточка в Донбассе, а мы разъединяемся… Давайте отбросим политические амбиции и перейдем к памятнику Шевченко - там открытое место, там нас лучше будет видно и люди будут подходить".

Таким чином, було вирішено провести мітинг без партійної атрибутики. Учасники заходу тримали лише прапори України і прапори з символікою Європейського союзу.

Ігор Гулай, голова донецької Молоді Демократичного Альянсу відкрито висловив свою позицію і наголосив на тому, що підтримує право громадян на висловлення власної точки зору, адже Україна – це демократична держава.

Також активісти Донбаського регіону їздили до київського майдану, де провели декілька днів, підтримуючи мітингувальників. Серед них були й представники Молоді ДемАльянсу – Ігор Гуменюк  і Роман Колодій. Вони розповіли, що «Майдан» налаштований рішуче, слідкує за порядком та підтримує лише законні дії.

 

Прес-служба

Донецького обласного осередку

ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу»

dn@dem-alliance.org

26.12.2013

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Донецька область
Контакти
Донецький обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
dn@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117