Донецьк: роби добро - воно до тебе й повернеться

«За добро добром платять» – саме цією істиною керувались члени Краматорської міської дитячої громадської організації «Дивосвіт» і запросили до себе в гості активістів Молоді Демократичного Альянсу, які протягом року всіляко допомагали дітям-інвалідам.

Зустріч відбулася у невимушеній обстановці: гостей напоїли чаєм, нагодували солодощами та запропонували приєднатися до вікторини, яку провела голова Центру дозвілля дітей з особливими потребами Людмил Коваленко. 
 
"Маленькі вихованці «Дивосвіту» завзято приймали участь в конкурсах з казкової тематики, а демальянсівці захоплено спостерігали за цим дійством. Загалом свято порадувало подарунками не тільки дітей, яким ми привезли повітряні кульки та дзеркальну сферу, але й ми отримали від малечі чудові малюнки зі щирими побажаннями", - розровів голова Донецького осередку Молоді Демократичного Альянсу Ігорь Гулай.
 
Зі свого боку, Людмила Коваленко подякувала активістам Молоді ДемАльянсу за безцінний внесок у створенні майбутньої сенсорної кімнати, адже ними були закуплені дидактичні м’які модулі, серед яких панно «Равлик» та ортопедичний килимок, а також м’яке крісло. Ці речі вже допомагають дітям проходити реабілітацію та розвиватися. Активісти пообіцяли й надалі підтримуватимуть зв’язок із «Дивосвітом» в облаштуванні сенсорної кімнати та інших важливих для них питаннях. 
 
Нагадаємо, що кошти на підтримку дітей з особливими потребами були зібрані в області під час проведення акції «Купи побачення», організованою донецькою Молоддю ДемАльянсу.

 

12.02.2013

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Донецька область
Контакти
Донецький обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
dn@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2020 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117