Донецька Молодь ДемАльянсу проти свавілля у паспортних столах

     Вже досить довгий час Демократичний Альянс проводить кампанію «Стоп свавіллю в паспортних столах». Члени партії ведуть боротьбу за право громадян України зробити закордонний паспорт, витративши не більше, ніж 170 гривень.

     Як виявилося, правопорушення ще трапляються. У Красноармійську їх зафіксували представники донецької Молоді Демократичного Альянсу.

      Так, 28 вересня вони намагалися оформити закордонні паспорти, заплативши суму, вказану вище, а натомість отримали відмову від завідувача сектору МВ ГУ ДМС, який повідомив, що заява та дві фотокартки не потрібні, а фотографуватись треба у приміщенні ДМС.

    Представники Молоді ДемАльянсу вирішили не зволікати та одразу звернулися до міжрайонної прокуратури Донецької області, але і там на них чекав неприємний сюрприз: за дві години двері їм так і не відчинили.

      30 вересня керівник юридичного відділу  місцевої Молоді ДемАльянсу Роман Колодій подав заяву до прокуратури про кримінальне правопорушення та скаргу на працівників цієї ж установи. На велике здивування, заяву прийняли, і 1 жовтня вона була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань. 

      Роман Колодій ділиться подробицями стосовно даної ситуації: «З 1 по 9 жовтня у мене було три допити, на яких слідчий постійно стверджував, що завідувач сектору ДМС невинуватий та, що у його діях відсутній склад злочину. Мої свідчення та обґрунтування заяви майже не бралися до уваги, а розгляд справи опирався лише на свідченнях Юрія Згоннікова, завідувача сектору».

      Найцікавіше те, що активіста намагався залякати навіть слідчий, погрожуючи статтею про завідомо неправдиве повідомлення щодо вчинення злочину.

     Голова донецької Молоді Демократичного Альянсу Ігор Гулай зазначає: «Ми були обурені, коли нашому колезі запропонували визнати свою неправоту, адже якщо він піде іншим шляхом, то завідувач сектору напише заяву у відповідь, хоча Роман Колодій не порушив закону, а навпаки, став на принципову боротьбу із його невиконанням».

    Незважаючи на усілякі намагання представників Молоді ДемАльянсу провести справедливе розслідування,  9 жовтня слідчий виніс постанову про закриття кримінального провадження у зв’язку з відсутністю складу злочину. У кінці місяця Роман Колодій подав скаргу у Красноармійський міськрайонний суд, у якій була прописана вимога скасувати постанову і провести об’єктивне розслідування. Розгляд скарги призначили на 28 жовтня.

    Представники місцевої Молоді ДемАльянсу розуміють, що на них чекає ще багато роботи, але боротися за свої права необхідно, адже хтось повинен змусити місцеву феміду бути справедливою до звичайних громадян.

 

Прес-служба 

Донецького обласного осередку   

ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу» 

dn@dem-alliance.org

 

29.10.2013

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Донецька область
Контакти
Донецький обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
dn@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117