ДемАльянс: У Луганській області незаконно відключають газ

У с.м.т. Біловодськ Луганської області чиновники незаконно відключають газ, а у суді оперують сфальсифікованими документами.

У Біловодському районному суді Луганської області відбулось друге засідання у справі Євгенія А. проти Марківського міжрайонного управління з експлуатації газового господарства. Позивач вимагає визнати протиправними дії по відключенню газу його родині з двома маленькими дітьми та поновити постачання газу, а також надати акт відключення.

На цьому засіданні сторона відповідача була представлена посиленим складом в особі першого заступника начальника управління Марківського міжрайонного управління з експлуатації газового господарства та юридичного консультаційного управління.

«Чергове засідання суду показало повний хаос у взаємовідносинах між власником квартири, балансоутримувачем та постачальником послуг. Постачальник послуг, використовуючи своє монопольне становище, тисне на всіх інших, перекриваючи доступ до газу. При цьому чиновники не виконують більшість прописаних законних процедур. Складання акту відключення тільки через початок судового засідання є показовим», - прокоментувала ситуацію Зоя Буйницька, Голова Луганського обласного відділення політичної партії «Демократичний Альянс».

Обидві сторони ще раз оголосили аргументи, які були представлені під час попереднього засідання. Однак, під час розгляду питання про законність наданого відповідачами акту про відключення газу (ми писали про це ранішедодались нові цікаві факти. Один зі свідків, який підписав акт, прямо заявив, що не підписував акт у день відключення: «… акт підписав пізніше, коли до мене звернувся слюсар і сказав, що потрібні свідки, бо почалось судове засідання». На питання, якого приблизно числа ви підписували акт, свідок відповів, що днів десять тому або тиждень. При цьому посвідчення особи у нього не вимагали, що є грубим порушенням процедури складання акту.

У другого свідка документи також не перевіряли, тому що «до пенсії я на газовому участке робив, мене там всі знають», а також у нього виявилась погана пам'ять – дату підписання він згадати не зміг.

Наступне засідання призначили на 10 липня 13:30, з долученням до нього представників балансоутримувача – Ремонтно-експлуатаційного управління та виробничо-комерційного часного підприємства «Термо-Златополь», саме у яке відправляють перевіряти вентиляційні та димові канали у Біловодському районі. 

Прес-служба

Луганського обласного відділення

Політичної партії " Демократичний Альянс”

lg@dem-alliance.org

 

01.07.2012

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Луганська область
Контакти
Луганський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
lg@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117