Демальянсівці побували в ДИВОсвіті краматорських дітей-інвалідів

ДемАльянс в гостях у

2 червня молоді донецькі ДемАльянсівці мали змогу потрапити у справжній дивосвіт! Краматорський центр дозвілля дітей-інвалідів «Дивосвіт» в цей день святкував День захисту дітей.

Святкували весело і творчо: дітки підготували номери (співали, читали вірші, ставили гумористичні сценки, танцювали), та й донецькі гості у боргу не залишились – провели невеличку розважальну програму, роздали подарунки, загадали з дітками бажання. Як і годиться в малечі, без кумедних висловів не обійшлося: так, дівчинка Аріша захотіла потрапити на море та привезти звідти купу сувенірів, а хлопчик Саша оголосив своїм бажанням настання комунізму.

Центр «Дивосвіт» об’єднує зусилля матерів понад 60 діточок, хворих на ДЦП, розумову відсталість, аутизм та інші хвороби. Разом вони дають дітлахам можливість творчої самореалізації (в Центрі діють гуртки різноманітних напрямків художніх мистецтв), реабілітації (по можливості запрошуються реабілітологи, психологи, коштом батьків або на залучені благодійними акціями гроші купуються необхідні тренажери) та простого спілкування.

А починалось все з п’ятьох жінок, які мали благородну мету і вкладали в її досягнення свої серця. Крок за кроком приводяться в належний стан приміщення Центру, залучаються спеціалісти та волонтери, розширюються можливості для повноцінного життя дітей-інвалідів. Людмила та Вероніка, які стояли у витоків Центру «Дивосвіт» і на яких він тримається й досі, зараз посміхаються, коли чують фрази на кшталт: «В цьому місті нічого не робиться», «Нема звідки отримати допомогу» - вони знають, скільки вони самі зробили і скільком людям допомогли!

Так само посміхаються й хлопці та дівчата з «Молоді Демократичного Альянсу». В січні 2010 року вони разом з іншими небайдужими донеччанами вже зробили свій перший (і, сподіваємось, не останній) внесок в розвиток Центру – після аукціону побачень, що проводився в межах акції «Миколай дарує подарунки», вони подарували «Дивосвіту» м’який дитячий модуль-конструктор. В найближчих планах – допомога в реалізації мрії цих сильних та заслуговуючих на захоплення людей з «Дивосвіту» - придбання сенсорної кімнати, яка стала б величезним внеском у справу реабілітації малечі.

Дива трапляються там, де в них вірять і вкладають зусилля в їхню реалізацію. Тож вірмо та діймо!

ДемАльянс та Дивосвіт разом

_____________________________________________________________________________________________________

Прес служба
ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
dn@dem-alliance.org

05.06.2012

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Донецька область
Контакти
Донецький обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
dn@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2020 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117