Гектар лісу за день, або як у Львівській області пройшов День навколишнього середовища

 

В суботу 21-го квітня в День Навколишнього середовища команда Львівського Обласного Осередку ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу» та екологічно свідома молодь взяли участь у посадці дерев у Лапаївському лісництві,  неподалік міста Городок.  

Близько 15-ма активістами за день було засаджено 1 гектар лісу такими деревами як дуб, сосна та клен. Загалом біля 6 600 саджанців. Звичайно, це незначний внесок до загальних обсягів перманентного зникнення лісу, що триває, не завжди й у раціональних цілях. Проте, це усвідомлення й заклик небайдужих та зацікавлених до самоорганізації задля майбутнього життя в екологічно чистому світі.

Надзвичайно радує те, що й підприємства усвідомлюють важливість цієї проблеми. Варто згадати гіпермаркет Praktiker, який з радістю і ентузіазмом сприйняв ідею засадження лісу та допоміг активістам робочим і захисним приладдям.

Плідна праця і моральне задоволення, що отримали учасники акції під час посадки дерев, переросли в амбітну ціль наступного року зібрати в двічі більше людей, щоб допомагати нашій Землі легше дихати.


 

Прес-служба

Львівського обласного осередку

"Молоді Демократичного Альянсу"

lviv.demalliance@gmail.com

25.04.2012

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Львівська область
Контакти
Львівський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
lviv.demaliiance@gmail.com

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117