Новий склад керівництва Тернопільського осередку Молоді ДемАльянсу

Щорічна чергова звітно-виборча конференція Тернопільського обласного осередку ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу" відбулася 28 січня 2012 року, в суботу. Дата проведення заходу була обрана невипадково, адже 28 січня - це день народження осередку.

І в цей чудовий морозяний день нам виповнилось аж 14 років!!! Тому офіційна процедура гармонійно поєдналась із неофіційним святкуванням, яке відбулось в другій половині дня. Гостями заходу стали вінничани Іван Каліцінський та Альона Кирилюк, яка, до речі, ще є керівником макрорегіону, до складу якого входить Тернопіль.

Офіційна частина розпочалась із традиційної процедури обрання робочих органів конференції, а далі - строго слідуючи процедурі проведення офіційного заходу, про що свідчить протокол - звучали звіти.

Спершу говорила голова ТОО ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу" Світлана Чернецька, яка розповіла про реалізовані від жовтня 2011 року і до даного моменту проекти - благодійну акцію по Миколаю, семінари по захисту прав споживачів, Школу лідера, а також інтеграційні та просвітницькі заходи. Були підведені підсумки роботи по залученню нових членів організації, а також популяризації організації серед тернополян.

Звіт визнали задовільним, і, мабуть, тому Світлану Чернецьку переобрали головою осередку, таким чином висловивши довіру їй на весь наступний рік. Потім звітувала голова Секретаріату Ольга Старик, яка розповіла про витрати та прибутки і підбила фінансові підсумки звітного періоду. Оскільки звіт засвідчив, що вона явно "на своєму місці", Ольгу також було переобрано на наступний звітний рік. "Жодних порушень та підозріло невиправданих розтрат коштів не виявлено!" - у своєму звіті сказала Уляна Савіцька, голова КРК осередку.

Посаду голови КРК на 2012 рік зайняла Тетяна Нікіфорова, людина, яка вміє давати лад грошам і контролювати їх витрати. Членами новоообраного правління стали Юлія Теплицька, Петро Федчак і Уляна Савіцька. Надалі було затверджено план діяльності на найближчих півроку та обговорено робочі перспективи.

Звітно-виборча конференція Тернопільського обласного осередку ВМГО

Але деталізувати наш план діяльності у цій статті ми не будемо - просто слідкуйте за нашими статтями-анонсами та звітами на сайті dem-alliance.org. І, звісно, долучайтесь до нас - завжди раді новим обличчям, людям, які хочуть зробити зміни на краще не мріями, а реальністю!

 

Прес-служба

Тернопільського обласного осередку
 ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
te@dem.alliance.org

01.02.2012

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Тернопільська область
Контакти
Тернопільський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
te@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117