Миколай збирає подарунки у Полтаві

 

Полтавський осередок «Демократичного альянсу» спільно з Радою студентів і аспірантів Полтавського університету економіки і торгівлі на базі супермаркету «КО-КО»(ТЦ «Метрополітен») до Дня Святого Миколая організовує благодійну акцію по збору солодощів для вихованців Новосанжарського дитячого будинку для дітей з обмеженими фізичними можливостями. Рада студентів і аспірантів Полтавського університету економіки і торгівлі уже не перший рік поспіль співпрацює з цим дитячим будинком,  «Демократичний альянс» також вирішив долучитися до співпраці та допомогти влаштувати справжнє свято дітям.  
Відсьогодні  стартувала благодійна акція «Миколай збирає подарунки». Кожного дня при вході до продовольчого супермаркету «КО-КО» стоятимуть волонтери, яких легко впізнати по новорічних капелюшках та бейджах з надписами «Помічник Миколая». Вони пропонують покупцям придбати солодощі для дітей з дитбудинку.
Незважаючи на те, що акція проходить лише перший день, чимало полтавців уже зробили свій внесок у благодійну справу. Мало хто залишається байдужим і покупці магазину з великим задоволенням придбавають подарунки для дітей. Варто зазначити, що адміністрація супермаркету «КО-КО» з неабиякою відповідальністю поставилась до заходу та всіляко допомагає волонтерам.
Акція триватиме до 19 грудня,  а 22 грудня запланована поїздка до Нових Санжар, де на дітей, окрім подарунків чекають розваги та сюрпризи від волонтерів «Демократичного альянсу» та представників студентської ради.
Аліна Ткаченко,
Голова секретаріату Полтавського осередку "Демократичний Альянс"
+380501477401
astkachenko1983@gmail.com

 

 

 

 

 

13.12.2011

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Полтавська область
Контакти
Полтавський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117