Західний макрорегіон "гайд-паркував" у Львові

 Вчитися, вчитися, і ще раз вчитися! Тренуватися, тренуватися, і ще раз тренуватися! Працювати, працювати, і ще раз працювати! Саме під такими гаслами, які звучали з уст Анастасії Шимчук, 4 грудня у Львові відбувся тренінг-практикум по гайд-парках для західного макрорегіону. Навчитись і вдосконалити вже існуючі вміння написання публічних промов до міста Лева зібрались представники із заходу нашої славної Батьківщини - з Чернівців, Тернополя, Луцька та, звісно, власне зі Львова. 

В дружній та доброзичливій атмосфері, за філіжанкою кави, демальянсівці слухали про технологію гайд-парку, дивились кращі зразки гайд-парків і просто публічних виступів, а також вчились писати промову за структурою, запропонованою Барбарою Мінто. Перші доповіді були недосконалі, але на помилках вчаться. Теми звучали різноманітні - від проблем корупції до проблем близького кінця світу. Але головне не тема, а структура і вміння подати тему легко, ефектно і не зважаючи на потенційні перешкоди. А під час тренувальних виступів перешкод не бракувало - з гайдпаркерами і знайомились, і знімали на камеру, і дискутували, і сварились. Однак в такій веселій і водночас діловій атмосфері ми підготувались до усіх потенційних труднощів виступу на вулиці, розприділили функції -і кинулись у бій. Ну звісно, звісно, перед цим ми продуктивно попрацювали в групах над промовами, періодично міняючись  темами, щоб з’явились свіжі думки, відшліфували виступи, попрактикувались ще і ще - і лише тоді пішли нести світлі ідеї до широкого загалу)

Спікерів у нас було три - Святослав Могиляк на бордюрі розповів великій групі пенсіонерів про необхідність єднання, після чого ще хвилин десять спілкувався із своїми слухачами,які стали його палкими прихильниками і дружно стверджували, що хотіли би мати такого внука; Дмитро Купира, який з лавочки на площі Ринок закликав львів’ян подолати корупцію в собі, що явно наштовхнуло багатьох слухачів на роздуми; Андрій Кріль з підвищення біля памятника намагався пробудити екологічну свідомість слухачів, стверджуючи, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Виступи пройшли на ура! В цьому і заслуга команди, і спікерів, і львів’ян, які виявились приємними активними свідомими людьми і жваво відгукувались на кожну підняту тему.

Враження надзвичайні. Нові знання і вміння. Свіжі емоції. Ось така вона -неділя, проведена з Демократичним Альянсом!

 

Світлана Чернецька

прес-служба Тернопільського обласного осередку ВМГО "Демократичний Альянс"

switlana.czernetska@gmail.com

 

 

 

05.12.2011

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Львівська область
Контакти
Львівський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
lviv.demaliiance@gmail.com

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117