Регіонал з Полтавщини повернув частину привласненого ним майна сільській громаді

Депутат райради від Партії Регіонів Володимир Замула, який привласнив та незаконно утримував понад 8 років приміщення сільради, дитсадок, сільський клуб, медичний пункт, пам’ятник Шевченку, водонапірні башти, 6 одноповерхових та один 16-квартирний будинки, повернув сільській громаді частину об’єктів. 
 
У результаті рішучої та довготривалої боротьби селян роботу комісії по передачі майна було розблоковано. «Регіонал» передав першу частину об’єктів, зокрема: медичний пункт у селі Андріївка, дитячий садок, 16-ти квартирний будинок і пам’ятник Т.Г. Шевченку у селі Соколова Балка. 
 
Сьогодні Соколобалківська сільська рада своїм рішенням прийняла перші об’єкти на баланс та надала людям право на приватизацію житла. Наступне засідання комісії запланували провести 6 грудня.

«Спільні зусилля Демократичного Альянсу та соколовобалковчан дали першу перемогу. Нам вдалося захистити від виселення родину нашої активістки Ірини Земляної та допомогти сільській громаді повернути частину свого майна. Якщо люди й надалі потребуватимуть нашої допомоги, ми її обов’язково надамо», - коментує голова Демократичного Альянсу Василь Гацько.
 
Нагадаємо, 21 жовтня активісти Демократичного Альянсу разом з мешканцями Соколової Балки розбили наметове містечко на площі біля Полтавської облдержадміністрації. Мітингувальникам вдалося домогтися зустрічі з губернатором Олександром Удовиченком та досягнути домовленості щодо створення чіткого плану вирішення проблеми мешканців села.
 
24 жовтня протест набрав нових обертів, в результаті чого керівництвом Полтавської ОДА було анонсовано невідкладну передачу об’єктів соціальної інфраструктури та житлового фонду сільській громаді.

31 жовтня пройшов мітинг у Києві під стінами офісу Партії Регіонів. Про ситуацію у Соколовій Балці поінформували персонально кожного народного депутата цієї партії.

14 листопада під стінами офісу Партії регіонів та Адміністрації Президента активісти Демократичного Альянсу спільно з жителями села Соколова Балка провели ще одну акцію протесту. До вимог повернути майно додали вимогу звільнити полтавського губернатора та ще ряд чиновників. 

30.11.2011

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Полтавська область
Контакти
Полтавський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117