Завершилась Школа Громадського Лідера в Тернополі

  Проведення школи лідерства стало вже гарною щорічною традицією для Тернопільського Демальянсу. От і цієї осені тернопільські альянсики вирішили провести Школу Громадського Лідерства – навчальний проект, в якому акцент був поставлений на формування особистості майбутнього громадського лідера.

Школа складалася із трьох одноденних семінарів, які відбувалися у суботу. Після семінарів учасники отримували домашнє завдання, обов’язкове до виконання. Тренерами на Школі були самі тернопільські демальянсівці – Ольга Старик (яка водночас була і керівником проекту), Світлана Чернецька, Анастасія Шимчук, Роман Семенюк.

На першому семінарі робота складалася із двох блоків – спершу обговорювали поняття лідерства, характеристики справжнього лідера, що, до речі, викликало бурхливу дискусію між учасниками, а потім вчились працювати в команді над спільними проектами.

Другий семінар був присвячений ораторському мистецтву – мова жестів, написання промови, робота з аудиторією, а також технологія гайд-парку. Звісно, що теорія була закріплена практичними заняттями.

В перерві між другим та третім семінаром учасники, які розділились на дві групи, також провели гайд-парки, причому виступ і підготовку до яких вони зняли на відео і подали на суворий суд своїх тренерів. Перегляд відео показав недоліки та прорахунки, викликав бурхливе обговорення і конструктивну критику, яка була корисною на перспективу.

Третій семінар був присвячений практичним механізмам адвокації, зокрема роботі в соцмережах, написанню звернень та запитів.

А потім було нагородження і останнє коло. І, як завжди, багато позитиву. Заради цього позитиву і варто займатись громадською діяльністю!

 

Світлана Чернецька

прес-служба Тернопільського обласного осередку ВМГО "Демократичний Альянс"

switlana.czernetska@gmail.com

22.11.2011

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Тернопільська область
Контакти
Тернопільський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
te@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117