ДЕМОКРАТИЧНИЙ АЛЬЯНС ВЗЯВ «НА ПРИЦІЛ» ПОЛТАВСЬКОГО ВИСОКОПОСАДОВЦЯ

 Заступник полтавського губернатора Валерій Пархоменко отримав «чорну мітку» від Демократичного Альянсу. Відтепер його діяльність стане об’єктом постійного і прискіпливого громадського контролю. Дії чиновника, що міститимуть ознаки корупції, невідкладно оприлюднюватимуться та доводитимуться до правоохоронних органів.

«Чорну мітку» Пархоменко заслужив своїми неодноразовими публічними звинуваченнями на адресу Демократичного Альянсу. Він наголошував на тому, що підтримка Демократичним Альянсом громади села Соколова Балка має замовника.

У зверненні до чиновника полтавської ОДА представники Демократичного Альянсу зазначають, що захист родини своєї активістки та значні зусилля по встановленню законності у селі Соколова Балка, поверненню сільській громаді незаконно привласнених депутатом від Партії Регіонів об’єктів соціальної сфери та житлового фонду не лише не отримали підтримки Валерія Пархоменка, а ще й стали об’єктом його цинічних і неправдивих публічних звинувачень.

«Негідні вчинки ображають нас. Той, хто їх здійснює, заслуговує на особливу увагу з боку суспільства та наш постійний і прискіпливий контроль», - попередили демальянсівці полтавського високопосадовця.

18.11.2011

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Полтавська область
Контакти
Полтавський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117