Депутати Партії Регіонів наймають піар-агенції для прикриття злочинних дій

Сьогодні під стінами офісу Партії регіонів та Адміністрації Президента активісти Демократичного Альянсу спільно з жителями села Соколова Балка прийшли, як і було домовлено два тижні, на «стрілку». Але ні з офісу регіоналів, ні з Адміністрації Президента до активістів ніхто так і не вийшов. Більш того: під офісом Партії регіонів активістів не підпускали до входу в будівлю, оточивши колом беркутівців.

Демократичний Альянс та постраждалі від сільського «Царька» Володимира Замули селяни вимагають: звільнити губернатора Полтавської області Олександра Удовиченка, його заступника Пархоменка та голову Новосанжарської райдержадміністрації Шовкопляса. Причиною цьому є потурання зазначених представників влади злочинним діям полтавського депутата Замули, який привласнив майно громади і не хоче його повертати всупереч: Постанови «Про передачу об’єктів соціальної сфери та житлового фонду сільській громаді» (видану у 2003 році Урядом В.Ф. Януковича), приписів прокуратури, рішення сільської ради, а також рішень суддів.

Сам «Царьок» не лише централізовано привіз людей на протест Демократичному Альянсу та постраждалих селян, а і найняв піар-агенцію «Новый взгляд». Таким чином Замула намагається прикрити свої злочинні дії, а зусилля односельчан відстояти свої законні права називає «рейдерською атакою на успішне аграрне підприємство». З цією метою він сьогодні провів прес-конференцію, на якій попросив захисту від «рейдерських атак» у Президента, Верховної Ради та представників ЗМІ. На питання, чому ще досі не повернені на сільський баланс незаконно привласнені соціальні об’єкти, Замула повідомив, що у минулу п’ятницю сільський голова не захотів приймати об’єкти на баланс. Насправді ж, за словами сільського голови та селян, цих документів ніхто не бачив. Демократичний Альянс Замула звинуватив у «фінансовій підтримці зацікавлених кіл» та називав «проплаченою молоддю». На питання «Які можете навести докази таких гучних заяв щодо проплаченості акцій?» відповів: «Це видно нєваоружонним глазом». Товариш Замули, Іван Куян, стверджував, що Демократичний Альянс працює на замовлення «рейдерів» - сільського голови Кравця та бізнесмена Лебедина. Ніяких доказів цьому він надати не зміг.

Сама ж піар-агенція вже зняла перший ролик про Демократичний Альянс, у якому  говорить про причетність організації до земельних питань Соколової Балки, що є абсолютною провокацією та не правдою.

Оксана Піддубна,

прес-секретар Київського осередку

15.11.2011

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Полтавська область
Контакти
Полтавський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"

До списку новин

 


© 2012-2020 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117