Луганський ДемАльянс навчив органи студентського самоврядування ефективній роботі


Студентське життя  найкраще та найнесподіваніше. Саме воно яскравими спогадами в’ється  крізь життя кожного. В усі часи студентів можна було поділити на три типи. Для перших - студентське життя асоціюється виключно з лекціями і семінарами, книгами та зубрінням. Другі ж вважають за краще відмовчуватися на парах і швидко тікати зі стін університету, що називається, по дзвонику, а от треті - це активісти, які займаються громадською діяльністю, відвідують усілякі тренінги, організовують різні заходи, словом, - студентське самоврядування. І саме для таких студентів ВМГО «Демократичний Альянс» м. Луганська вже четвертий рік поспіль втілює в життя проект «Навчання ефективній роботі представників органів студентського самоврядування«ОСС - не СС!».

 Партнерами в реалізації проекту виступають управління у справах сім'ї, молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації, Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень, Луганська обласна бібліотека для юнацтва.

Проект «ОСС - не СС!» втілює серію повчальних і пізнавальних тренінгів. Протягом декількох днів молодіжні лідери працювали над такими темами:

• «Вступ в проект, перерви, feedback», тренер - Микита Соснов;
• «Фінансування ОСС», тренер -
Олександр Анохін;
• «Мотивація», тренер -
Денис Мосін;
• «Ораторське мистецтво», тренер -
Андрій Кондауров;
• «Інформування та взаємодія зі ЗМІ», тренер -
Тім Златкін;
• «Робота з Профспілками», тренер - Ілля Ніколаєнко;
• «Взаємодія з іншими організаціями, fundrising», тренер -
Анна Пономаренко;
• «Конфліктологія», тренер -
Зоя Буйницька;
• «проектний менеджмент», тренер -
Вадим Ярильченко.


Усі, без винятку, тренера намагалися розкрити учасників і вкласти весь той досвід та всі, ті знання, що отримали  колись самі. Дехто із учасників зміцнив свою базу, а хтось відкрив себе з нового боку. Після тренінгів деякі  молодіжні лідери говорили «- І це так просто виявилося? Цікаво ... ». Більшість з них прийшли на тренінги цілеспрямовано і не соромилися показувати свої емоції, думки, дискутували з тренерами. Усе це викликає тільки схвалення до нинішньої молоді.
Кожен день  тренера заманювали охочих цікавими темами. У кожного з  них був свій спосіб зацікавити аудиторію і новаторський підхід до теми викладу. Із, здавалося б, нудної теми зробити вражаючою розповідь і викликати на диспут учасників не так вже й легко!


Ось що каже керівник цьогорічного проекту «ОСС - не СС!», Микита Соснов: «- Дуже різноманітні методики в плані викладу тем: тут і захоплюючі лекції, і оригінальні тренінги, і незвичайні завдання на семінарах. Загалом, вийшло дуже цікаво. Усі учасники залишилися задоволеними і готовими співпрацювати на далі».

22.12.2011

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Луганська область
Контакти
Луганський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
lg@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117