Круглий стіл відбувся у м. Кіровоград на тему: «Собаки та страх - не синоніми»

 

22 грудня 2011 року о 15:30 в бібліотеці КДПУ ім. В. Винниченка відбувся круглий стіл присвячений проблемі нападів зграй бродячих собак на кіровоградців. Захід організований за ініціативи представників студентських рад Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В. В. Винниченка, Кіровоградського кооперативного коледжу економіки і права   ім. Сая, Кіровоградського машинобудівного коледжу Кіровоградського національного технічного університету та Кіровоградського обласного осередку ВМГО “ Демократичний альянс ”.

Круглий стіл об’єднав небайдужих до цієї проблеми громадян заради актуалізації питання та висловлення рішучої позиції щодо його найшвидшого вирішення. Таким чином було створено ініціативну групу, що визначила пріоритетні механізми подолання проблеми та склала відкрите звернення до міського голови. В цьому листі учасники круглого столу запропонували основні шляхи подолання проблеми нападів собачих зграй та зобов’язались здійснювати громадський контроль за діяльністю органів місцевого самоврядування направленою на вирішення висвітленої проблеми.

За інформацією одного з учасників круглого столу, саме біля будівлі Кіровоградської міської ради знаходиться найбільше собак. В результаті дискусій ініціативна група дійшла до висновку, що ця проблема стосується кожного і лише разом зможемо її вирішити!

Контактні особи:

Прадіденко Олександр тел. 0979179285

Єльнікова Олександра тел. 0663104637

Прес-секретар:

 Валерія Залєвська тел. 0505211664

zalievskaya.valery@gmail.com

звернення

27.12.2011

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Кіровоградська область
Контакти
Кіровоградський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
kr@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117