Регіонал з Полтавщини повернув частину привласненого ним майна сільській громаді

 

Депутат райради від Партії Регіонів Володимир Замула, який привласнив та незаконно утримував понад 8 років приміщення сільради, дитсадок, сільський клуб, медичний пункт, пам’ятник Шевченку, водонапірні башти, 6 одноповерхових та один 16-квартирний будинки, повернув сільській громаді частину об’єктів. 
 
У результаті рішучої та довготривалої боротьби селян роботу комісії по передачі майна було розблоковано. «Регіонал» передав першу частину об’єктів, зокрема: медичний пункт у селі Андріївка, дитячий садок, 16-ти квартирний будинок і пам’ятник Т.Г. Шевченку у селі Соколова Балка. 
 
Сьогодні Соколобалківська сільська рада своїм рішенням прийняла перші об’єкти на баланс та надала людям право на приватизацію житла. Наступне засідання комісії запланували провести 6 грудня.

«Спільні зусилля Демократичного Альянсу та соколовобалковчан дали першу перемогу. Нам вдалося захистити від виселення родину нашої активістки Ірини Земляної та допомогти сільській громаді повернути частину свого майна. Якщо люди й надалі потребуватимуть нашої допомоги, ми її обов’язково надамо», - коментує голова Демократичного Альянсу Василь Гацько.
 
Нагадаємо, 21 жовтня активісти Демократичного Альянсу разом з мешканцями Соколової Балки розбили наметове містечко на площі біля Полтавської облдержадміністрації. Мітингувальникам вдалося домогтися зустрічі з губернатором Олександром Удовиченком та досягнути домовленості щодо створення чіткого плану вирішення проблеми мешканців села.
 
24 жовтня протест набрав нових обертів, в результаті чого керівництвом Полтавської ОДА було анонсовано невідкладну передачу об’єктів соціальної інфраструктури та житлового фонду сільській громаді.

31 жовтня пройшов мітинг у Києві під стінами офісу Партії Регіонів. Про ситуацію у Соколовій Балці поінформували персонально кожного народного депутата цієї партії.

14 листопада під стінами офісу Партії регіонів та Адміністрації Президента активісти Демократичного Альянсу спільно з жителями села Соколова Балка провели ще одну акцію протесту. До вимог повернути майно д

01.12.2011

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Полтавська область
Контакти
Полтавський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117