В Івано-Франківську кампанія на підтримку прозорості влади триває навіть під час відпусток

5 серпня за запрошенням І Заступника начальника Головного управління юстицій в Івано-Франківській області, Секретаря постійної комісії Івано-Франківської Обласної Ради з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, самоврядування, захисту прав людини, законності та правопорядку Володимира Ковальчука, Тарас Случик та Роман Головенко розповідали депутатському корпусу про новації Закону України "Про доступ до публічної інформації".

Роман Головенко (експерт Інституту Масової Інформації) звернув увагу народних обранців на потребу змін до регламенту Обласної Ради та особливості оприлюднення інформації.

А Голова Івано-Франківського обласного осередку Случик Тарас розповів про осбливості впровадження закону на теренах Прикарпаття. Та звернув увагу депутатського корпусу що основним завдання закону є повернути довіру до влади та підвищити ефективність діяльності державних службовців.

Напередодні Голова Івано-Франківського обласного осередку за запрошенням ТРК "Надвірна" взяв участь в програмі "Ми громада" та провів тренінг по особливостях використання Закону України "Про доступ до публічної інформації" для журналістського колективу.

http://vimeo.com/27576966

http://vimeo.com/27584444

 

Прес-служба 

Івано-Франківського обласного осередку

ВМГО "Демократичний Альянс"

12.08.2011

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Івано-Франківська область
Контакти


До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117