Про доступ до публічної інформації розповідали працівникам Івано-Франківського Виконкому та Головного управління юстиції в Івано-Франківській області

 21 липня 2011 року в залі засідань виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради відбулось навчання працівників виконавчого комітету міської ради, підпорядкованих структурних підрозділів, сільських голів Івано-Франківської міської ради та працівників Головного управління юстиції в Івано-Франківській області.
      Темою навчання обрано «Вивчення Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Закону України «Про заходи боротьби та протидії корупції». Участь у навчанні взяло понад 80 осіб. Відкрив засідання Керуючий справами виконавчого комітету міської ради Андрій Лис, який в черговий раз наголосив та необхідності ознайомлення та дотримання чинного законодавства.


       Щодо основних норм ЗУ «Про засади запобігання та протидії корупції» розповів Володимир Ковальчук – перший заступник начальника Головного управління юстиції в Івано-Франківській області, а про реалізацію ЗУ «Про доступ до публічної інформації» органами державної влади та місцевого самоврядування інформацію надав Тарас Случик – сертифікований тренер з питань доступу до публічної інформації Інституту медіа права (Голова Івано-Франківського  обласного осередку ВМГО «Демократичний Альянс»).
      Всім учасникам навчання роздано брошури з методичними рекомендаціями застосування Закону «Про доступ до публічної інформації».

 

Прес-секретар

Івано-Франківського обласного осередку

ВМГО "Демократичний Альянс"

Вачиль Челепіс

22.07.2011

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Івано-Франківська область
Контакти


До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117