В Херсоні відбулося друге засідання Адвокаційного клубу

3 червня в Херсоні вже вдруге зібралася громадські активісти з метою поглибити свої знання у сфері адвокації.
На початку засідання учасники засідання обмінялися досвідом проведення Адвокаційних кампаній. Приємною новиною для організаторів стали результати адвокаційної кампанії херсонської групи Академії практичної адвокації. Вони домоглися штрафування тих кафе, в яких не виділено місце для тих, хто не курить.
Згодом координатор проекту у південному регіоні Олексій Чорний розказав учасникам про принципи планування адвокаційних кампаній. Після цього, методом «мозкового штурму» учасники визначили проблеми мешканців Херсону, які можуть бути вирішено за допомогою адвокаційних кампаній. Цікаво, що окрім загальноукраїнських проблем, таких як погані дороги, корупція, сміття та інше, було запропоновано теми, які стосуються виключно міста Херсона. Наприклад, рішення Херсонської міської ради, яке змусило посміхнутись всю країну, про зобов`язання господарів собак, яких утримують в квартирах багатоповерхових будинків, попереджати гавкіт своїх вихованців у нічний час.
Для вирішення проблем, які викликали в учасників найбільший інтерес, організаторами було запропоновано спланувати адвокаційні кампанії. Херсонці взялися за вирішення таких проблем, як покращення розкладу руху маршруток в вечірній та нічний час, відсутність доступу до інформації щодо діяльності влади, ремонт доріг, недостатність громадських вбиралень у місті.  «Лабораторні» умови роботи довели, що адвокаційний клуб дав учасникам всі необхідні знання та інструменти для подальшої роботи у сфері адвокасі.
 Дійсно, для того, щоб реалізувати успішну адвокаційну кампанію, зовсім не обов'язково мати величезні фінансові ресурси або сотні активістів. Достатньо ефективно спланувати свою діяльність і оптимально використати при цьому наявні ресурси.
Результати роботи клубу в Херсоні дуже оптимістичні: учасники отримали теоретичні знання з адвокації, які вже в найближчий проміжок часу мають шанс використати на практиці. Оскільки учасники Адвокаційного клубу запалилися ідеєю проведення кампаній настільки сильно, що навіть після завершення клубу продовжили планування. Судячи з усього, в Херсоні зібралася дійсно гарна команда. Побажаємо їм успіху!

03.07.2011

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Херсонська область
Контакти


До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117