І пограли, і познайомились і кампанію підтримали.

 

23 червня 2011 року на базі боулінг-клубу «Гагарін» (ТРК «Космос») в рамках кампанії «Я живу по новому!» відбувся дружній турнір з боулінгу між молодіжними організаціями Луганщини. Зазначимо, що турнір приурочено до Дня молодіжних та дитячих організацій, якій святкується в Україні в останню неділю червня.
Учасниками турніру були команди, які представляли наступні організації: Локальний комітет AIESEC в Луганську, Луганський обласний осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Демократичний Альянс», Луганська обласна організація «Старт», Молодіжний спортивний клуб «Лугань», команда молодіжної кампанії «Я живу по-новому!».
За результатами гри були набрані наступні бали (сума балів усіх гравців команди): МСК «Лугань» (470), ЛОМО «Старт» (450), МО «Сфера» (436), ЛОО ВМГО «Демократичний Альянс" (370), AIESEC в Луганську (354).
Протягом двох годин команди грали, але спочатку це була гра на результат, а після турніру – гра для задоволення. Тим паче, у другій частинні заходу організатори познайомили учасників між собою перемішавши усі команди. Усі шість гральних доріжок були наповнені грою, спілкуванням та позитивом.
 
***
 Довідково:
Організаторами молодіжної компанії виступили управління у справах сім’ї, молоді та спорту Луганської облгосадміністрації, Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень, Благодійний фонд «Підліток». Її метою є показання переваг активного та здорового способу життя.
 
Прес-служба ЛОО ВМГО «Демократичний Альянс»

30.06.2011

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Луганська область
Контакти
Луганський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
lg@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117