Луганські активісти знайшли нових партнерів у адвокаційному клубі

 

Непомітно минуло півтора місяця з відкриття та адвокаційний клуб у Луганську знов гостинно відчинив двері. 3 червня відбулось друге засідання клубу, учасниками якого стали представники зацікавленої громадськості – як учасники  першого засідання так і нові громадські діячі Луганська та області.

На початку засідання була актуалізована інформація щодо практичних моментів української адвокації та у форматі мозкового штурму створена «Карта проблем Луганського регіону». Шляхом рейтингового голосування були визначені три найактуальніші для присутніх проблеми: низька якість та підвищені тарифи ВАТ «Луганськвода», що знаходиться у консессії у російського інвестора, намагання міської влади забудувати лісний масив «Гостра могила», який знаходиться у межах міста,  та високий відсоток залежності від алкоголю серед молоді  18 – 21 років. Ці проблеми і об’єднали учасників у рамках тематик конкретних адвокаційних кампаній, що розроблялись протягом дня за системою «динамічної мережі». Присутні зосереджувались на конкретних кроках, які потрібно зробити, щоб досягнути мети, та отримували постійний зворотній зв'язок один від одного, щодо формулювань, способів донесення інформації, інструментів адвокації, що мають використовуватись, «мішенєй», «ігрового поля» та іншого.

«Гадаю що ця зустріч в першу чергу дозволила знайти громадським організаціям однодумців у відстоюванні прав за певними тематиками. Сьогодні учасники конкретно спланували свою спільну діяльність у формі адвокаційних кампаній, а не залишалися тільки на рівні розмов», - зазначила обласний координатор проекту у м. Луганськ Людмила Петрухан.

Захід проводився у рамках програми “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER), що виконується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного Розвитку (USAID)
 
Прес-служба ЛОО ВМГО «Демократичний Альянс»

06.06.2011

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Луганська область
Контакти
Луганський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
lg@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117